Uncategorized

Podsumowanie naboru lutowego

W lutym odbył się nabór na miesięczne projekty eksploracyjne. Wyniki zostały już wysłane do Kandydatów na maila, a teraz chciałabym podsumować ten nabór.

A teraz parę faktów:

  • Otrzymałam 75 zgłoszeń. Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękuję i zachęcam do wzięcia udziałów w kolejnych naborach!
  • 2 osoby nie wypełniły pola email w ankiecie przez co nie mogę się z nimi skontaktować i nie mogły brać udziału w rekrutacji.
  • Osoby mogły wybrać następujące projekty: Aurero, Automatron, Locatick, Naviko, Łowcy Burz, Biznesplan.IO (niektóre projekty po raz ostatni są dostępne w naborach).
  • Wybory wyglądały następująco:
  • Ze względu na to, że przed świętami nie odbędzie się już nabór, w niektórych projektach minimalnie zwiększyłam limit osób, tak aby każdy chętny, który przeszedł rekrutację mógł wziąć udział i aby nie powtórzyć sytuacji z PRL (rekrutacja pozytywna, ale nie przyjęty z powodu braku miejsc 😉 ). Jest to jednak sytuacja wyjątkowa i nie będzie praktykowana w kolejnych naborach.
  • Ilość osób przyjętych do projektu: Aurero (15 osób), Automatron (11 osób), Locatick (7 osób), Naviko (16 osób), Łowcy Burz (16 osób), Biznesplan.IO (11 osób).

To są ostatnie tak duże nabory. Od kolejnych miesięcy pojawią się projekty wewnętrzne – z pełnym procesem wytwarzania oprogramowania (analiza, programowanie i testowanie, duży nacisk na mentoring, ilość osób 5-7 osób), projekty zewnętrzne (miesięczne i pełne, luźny mentoring, ilość osób 10 – 15, 2 projekty równocześnie) oraz crowdtesting (brak mentoringu, brak limitów miejsc, ciekawe zadania pogrupowane w wyzwania). Wszystkie typy zostaną przedstawione wkrótce wraz z niezbędnymi informacjami.

 

Ważne linki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *