Aktualny nabór na miesięczny projekt eksploracyjny: http://cherry-it.pl/listopadowy-nabor-na-miesieczny-projekt-eksploracyjny/
Nabór na projekt pełny rozpocznie się 1.12.2019.

Przebieg procesu naborów:

  • Aby dołączyć do Cherry-IT: Projekty należy uzupełnić aplikację oraz otrzymać pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia. Formularz aplikacyjny udostępniany jest w poście dotyczącym nowego naboru na blogu cherry-it.pl http://cherry-it.pl/nabory-dla-inicjatywy-cherry-it-projekty/. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia, do Przyszłego Uczestnika wysyłany jest email z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa. Po otrzymaniu potwierdzenia od Przyszłego Uczestnika, osoba ta dodawana jest do Slack i rozpoczyna pracę w projekcie.
  • Biorąc udział w naborze Uczestnik zgadza się na podanie swojego adresu email i skontaktowanie się z nim w celu przekazania informacji o wyniku rekrutacji. Jeśli rekrutacja zakończy się odmową wszystkie dane osoby zgłaszającej się są usuwane, jeśli rekrutacja przebiegła pomyślnie dane są zachowywane, chyba że Uczestnik zgłosi wolę usunięcia danych – wtedy dane są natychmiastowo usuwane, a Uczestnik dezaktywowany z projektu. Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, kiedy Uczestnik chce dołączyć swoją osobę do systemu referencyjnego (patrz §9. System referencyjny). Zachowane dane będą służyły tylko w celach projektowych.

Regulamin inicjatywy Cherry-IT: Projekty: http://cherry-it.pl/786-2/

Wpisy archiwalne dotyczące naborów:
* http://cherry-it.pl/miesieczny-projekt-eksploracyjny-nabor/
* http://cherry-it.pl/czerwcowy-nabor-na-cherry-it-projekty/
* http://cherry-it.pl/majowy-nabor-na-projekty/
* http://cherry-it.pl/nabor-kwietniowy-na-projekty-funkcjonalne-i-niefunkcjonalne/
* http://cherry-it.pl/nabor-na-projekt-testowy-rapid-paste/
* http://cherry-it.pl/zapisy-na-projekt-polautomatyczny/