Aktualności

Ogłoszenie bieżące!

Ze względu na ogólnoświatową sytuację od pewnego czasu wszystkie spotkania Cherry-IT.pl mają formę spotkań online. W ostatnich dniach wielu osobom przybyło nowych obowiązków (opieka nad dziećmi, ze względu na zamknięte szkoły, przygotowanie projektów pod pracę zdalną oraz inne), dlatego:

  1. Wszystkie zadania w projektach będą miały wydłużony termin, a same projekty również zostaną przedłużone o około tydzień. Dokładnie informacje na temat terminów i zadań udostępnione będą w minutkach w niedzielę.
  2. Wszystkie spotkania będą miały formę online. Część osób ze względu na kwarantannę lub pracę w domu zyska trochę czasu, dlatego postanowiłam zwiększyć liczbę webinarów dla osób chętnych. Terminy i propozycję spotkań opublikuję w poniedziałek. zajęcia stacjonarne powrócą, jak tylko będzie to możliwe.
  3. Ze względu na zamknięte szkoły dzieci i młodzież mają dosyć dużo wolnego czasu 😉 , dlatego z myślą o nich od wtorku publikowane będą materiały do nauki 🙂
  4. Ze względu na to, że sama musiałam przygotować się do pracy zdalnej, w ostatnich dniach nie pojawiały się materiały. Od niedzieli będą pojawiać się nowe materiały. Dodatkowo do 21.03 trwać będą porządki na blogu.
  5. Dla osób uczestniczących w inicjatywach, które mają teraz więcej czasu publikowane będą dodatkowe zadania „dla chętnych”.
  6. Bardzo Was proszę o odpowiedzialność! Jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu i stosujcie się do zaleceń! Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju!

Więcej informacji na wszelki wypadek: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *