COLT, czyli Collaborative Testing!

Jest to nowa inicjatywa charytatywna Cherry-IT! Głównym założeniem inicjatywy jest zbieranie funduszy na wcześniej wybrany, charytatywny cel. Inicjatywa odbywać się będzie trzy razy do roku. Przewidywany czas trwania to 4 tygodnie (3 tygodnie poświęcone są na zadania, a 4 tydzień to tydzień podsumowań oraz sprawdzania wykonanych zadań). Język inicjatywy to język polski.

Bilet wstępu – cegiełka

Cechą wyróżniającą tę inicjatywę jest zakupienie cegiełki wspierającej wcześniej wybrany cel. Biletem wstępu jest cegiełka, która jest wykupiona przez Uczestnika na zbiórce. Zbiórki wybierane są przed rozpoczęciem COLT z portali sipomaga lub zrzutka. Każda zbiórka musi być potwierdzona przez te portale. Uczestnik dokonuje wpłaty bezpośrednio na koncie zbiórki na portalu siepomaga lub zrzutka.  W celu weryfikacji będę prosiła o przesłanie zrzutu ekranu z wpłaty. Nie przyjmowane są żadne inne sposoby wpłacania funduszy poza wpłaconymi na zweryfikowaną zbiórkę!

Minimalna wartość cegiełki to 10 zł, dla Uczestników, którzy wpłacą na wybrany cel charytatywny powyżej 100 zł przygotowałam indywidualne, godzinne spotkanie 😊

Jak wygląda praca w COLT

Przez 3 tygodnie, na dedykowanej stronie internetowej, codziennie publikowane są materiały i zadania, które Uczestnik może wykonywać. Czwarty tydzień służy podsumowaniom oraz wyjaśnianiu zadań, które pojawiły się w poprzednich tygodniach. W trakcie trwania COLT odbędą się 2 spotkania, które będą nagrywane. Jedno spotkanie szkoleniowe i jedno typu Q&A. Terminy spotkań podane będą na dedykowanej stronie.

Do materiałów mają dostęp tylko osoby z wykupionymi cegiełkami.

4 dni po zakończeniu COLT, materiały są archiwizowane.

Komunikacja

W COLT komunikujemy się poprzez specjalnie stworzony slack. Odbędą się też 2 spotkania, gdzie na żywo można zadać pytania albo porozmawiać. Materiały publikowane są na specjalnie utworzonej stronie technicznej.

Tydzień po zakończeniu COLT publikowane jest ogólnodostępne podsumowanie.

Dane Uczestników

Dane Uczestników są usuwane permanentnie 4 dni po zakończeniu COLT. Nie ma potrzeby wysyłać informacji z prośbą o usunięcie danych, są one usuwane automatycznie po 4 dniach. Po 4 dniach usuwany jest także slack.

Temat COLT, nabór i cel

Temat COLT oraz cel COLT ogłaszany jest na 2-3 tygodnie przed rozpoczęciem, w tym samym czasie można już wpłacać cegiełki i przesyłać potwierdzenia na adres: cherryit.kontakt@gmail.com wraz z tematem maila: CEGIEŁKA NA COLT <nazwa COLT>.

Najbliższy COLT