Aktualności

Last month

Nawet nie wiem kiedy minął kwiecień, a już rozpoczął się maj! 🙂 Czas podsumować co działo się w ostatnim miesiącu!

Zmiany, zmiany, zmiany…
Przez cały miesiąc na stronie FB bloga ogłaszane były zmiany, które będą zachodzić na blogu, w inicjatywach, w projektach itd. Zmiany są nadal opracowywane i pomału są wprowadzane. O wszystkich zmianach będę informować na bieżąco. Pierwsza zmiana, która zostanie zaimplementowana dotyczy Cherry-IT: Zostań Testerem!

Pierwsze stacjonarne spotkanie Cherry-IT: Zostań Testerem
W kwietniu odbyło się Pierwsze Stacjonarne Spotkanie Cherry-IT: Zostań Testerem! Spotkanie było spotkaniem organizacyjnym, na którym poznałam się z nowym zespołem. Omówiliśmy zadania i obowiązki testera oraz obszerny temat dotyczący błędów ( czym jest błąd, w jaki sposób go zdiagnozować, jak zgłosić itd.). Kolejne spotkanie już 22.05! Do środy na Slacku pojawią się zadania, harmonogram i terminy 🙂

Konferencja beIT
W kwietniu miałam przyjemność prowadzić warsztat na konferenji beIT. Warsztat dotyczył budowania procesów testowych i ma swoją kontynuację po konferencji. Stworzona została grupa, która będzie pracowała na prawdziwym projekcie, grupa ta została już zaproszona na Slacka! Praca rozpocznie się w kolejny czwartek! Wtedy też pojawią się informacje na temat dalszych zadań 🙂

Współpraca z testuj.pl
W kwietniu miałam również przyjemność podzielić się moją opinią na temat trendów w testach. Niestety miałam tam niewiele miejsca, aby podzielić sie z opinią, dlatego przygotowuję poszerzenie opinii 🙂 Artykuł pojawi się wkrótce!

Projekty
W kwietniu przywitaliśmy nowe projekty, kontynuowana była też praca nad ich reorganizacją 🙂 Od 7.05.2019 wracamy z powrotem do testów w projektach!

Cherry-IT: Mentoring!
Już od kilku miesięcy trwa praca w Cherry-IT: Mentoring! Niedługo pojawią się informacje o nowej edycji! Serdecznie zapraszam!

Kursy
Kurs Pierwsze kroki na ścieżce testera manualnego zostanie zastąpiony nowymi kursami! Informacje pojawią się wtrzecim tygodniu maja 🙂

Natomiast maj zapowiada się jeszcze bardziej pracowicie! Już nie mogę się doczekać, aż zdradzę Wam nowe zmiany i inicjatywy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *