Aktualności,  Inicjatywy,  Mentoring,  Projekty fokusowe,  Projekty testowe

Ogłoszenia bieżące dla Uczestników Projektów, Grupy Fokusowej i Manualnej!

Kochani!
Pojawiła się aktualizacja terminarza na sierpień, to już ostatni okrojony tydzień spotkań 🙂 W piątek pojawi się pełen terminarz na ostatni kwartał roku, serdecznie zapraszam do zapoznania się! Link: http://cherry-it.pl/terminarz/

Grupo Fokusowa! Materiały dla Was pojawią się w piątek. Zostaną rozplanowane dwa miesiące pracy plus projekt 🙂 A temat, nad którym będziemy pracować to Testowanie API – Postman.
Link dla osób z grupy fokusowej: http://cherry-it.pl/grupa-fokusowa-ranger-1/ dla osób spoza grupy również będą publikowane materiały http://cherry-it.pl/projekty-fokusowe/.

Stacjonarna Grupo Manualna! W naszym przypadku zmieniła się sytuacja (projekt przechodzi całokowity refaktor kodu). Planuję pracę przez dwa miesiące – pytanie do Was, jakie umiejętności chcielibyście poćwiczyć przez ten czas? Proszę o odpowiedzi na naszym slacku!

Uczestnicy Projektów! Dla Was przygotowane są nowe formularze już wrześniowe na daily, ale możecie tam też wysyłać daily sierpniowe. Linki do formularzy zostały opublikowane na stronach technicznych projektów. Do środy nadrabiam zaległości na Slacku. Do środy pojawią się też nowe zadania i terminarz aktywnych projektów. Spotkanie Q&A zostanie przełożone na kolejny tydzień, wtedy będa już aktywne projekty i mam nadzieję, że będzie więcej pytań 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *