Uncategorized

COLT 2/2023

Kochani!

Czas na drugi COLT w tym roku!
Tematem zbiórki aktualnego COLT będzie pomoc hospicjom! Szukając kolejnego celu naszego COLTu z przerażeniem odkryłam, z jakimi problemami borykają się hospicja, dlatego pomyślałam, że czas pomóc!
Linki do zbiórek:

Aby przystąpić do COLT należy wesprzeć jedną z wyżej wymienionych zbiórek na kwotę min 10 zł. Już teraz bardzo dziekuję Wam za każdą wpłaconą złotówkę!!!

Printscreeny z potwierdzeniem wpłaty bardzo proszę przesyłać na adres: cherryit.kontakt@gmail.com wraz z tematem maila: CEGIEŁKA NA COLT 2/2023. Na trzy dni przed rozpoczęciem COLT będę zapraszać wszystkich, którzy prześlą potwierdzenie cegiełki, do grupy na slacku!

Temat COLT został przedstawiony, a teraz czas na przedstawienie przedmiotu COLT! Ostatnio mam przyjemność aktywnie brać udział w procesie rekrutacyjnym firmy, w której pracuję, dlatego pomyślałam, że bardzo dobrym pomysłem będzie popracowanie nad Portfolio UltraJuniora plus omówienie procesu rekrutacji do pierwszej pracy! Przez kolejny miesiąc pracować bedziemy nad Waszym pierwszym portfolio! Równolegle w lipcu trwać będzie kalendarz letni, którego głównym tematem będzie idealne, testerskie cv oraz dobre rady przydatne w procesie rekrutacji 🙂

Podsumowując – plan działania:

  • Od dziś do 14.07 można wpłacać cegiełki na zbiórkę siepomaga, proszę o wysłanie potwierdzenia na wskazany powyżej mail 🙂
  • 11.07 zacznę wysyłać dostępy do slacka, dostępy będą wysyłane poprzez emaile, dlatego bardzo proszę sprawdzajcie też folder SPAM 🙂
  • Zaczynamy pracę 15.07, tego dnia zostanie też udostępniona strona techniczna i nastąpi przywitanie wszystkich Uczestników. Zadania rozpoczną sie 16.07! A cały COLT zakończy się 13.08!

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w inicjatywie i zaproszeniu również innych chętnych, gdyż może to pomóc ! Z góry, już teraz bardzo dziękuję wszystkim Uczestnikom!!!!

Link do opisu inicjatywy: http://cherry-it.pl/colt-czyli-collaborative-testing/

Źródło obrazka: https://www.domyseniora.pl/hospicja—istotne-informacje.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *