Aktualności

KONKURS!

Kochani! Przez ostatnie miesiące cherry-it.pl mocno się rozrosło. Powstało wiele inicjatyw takich jak mentoring, projekty, cykle, kursy, a w planach jest masa innych! Jednak widzę że jest problem w pewnych aspektach (organizacja, informacja, przepływ informacji, przejrzystość i wiele innych). Cieżko mi samej to wszystko wyłapać i zdiagnozować, ponieważ przez ostatni miesiąc ze względu na Piesa było mnie mniej. Bardzo mi zależy aby łatwo Wam się korzystało z tego co tworzę (w szczególności że niedługo zacznie pojawiać sie masa materiałów), dlatego postanowiłam poprosić Was o pomoc!

Ogłaszam konkurs na zgłaszanie co powinno byc poprawione w cherry-it.pl (zarówno na blogu, wszelkich inicjatywach, organizacji itd.)! Do wygrania trzy kursy (z nowej puli płatnych kursow) lub 10h mentoringu indywidualnego! Nagrody będą dla 3 osób. Jedna nagroda zostanie przyznana osobie, która zgłosi najwiecej zmian, a dwie nagrody dla dwóch najistotniejszych zmian!

Czas trwania konkursu do 1.06  Zapraszam!

Link do zgłoszeń: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVKd973qBsQw9LjofK-m9n-LfzA1EI1J9C8fOy8SoYLrEBJg/viewform?usp=sf_link

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *