Wydarzenia

V odsłona Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT

W sobotę 13.04.2019 będę miała przyjemność przeprowadzić warsztat na konferencji beIT pt. „Projekt testowy bez tajemnic”. Pracując jako tester albo rozważając rozpoczęcie tej ścieżki kariery często osoby zastanawiają się czym jest projekt testerski i jak jest zbudowany. Podczas warsztatów omówię tematykę budowy projektów testowych oraz odpowiem na wiele pytań związanych z diagnozowaniem ryzyka, budowaniem zespołu, projektowaniem testów i przypadków testowych i wielu innych niezbędnych rzeczy. Dodatkowo oprócz wstępu teoretycznego na warsztatach sami zbudujemy działający projekt testowy.

Celem konferencji beIT jest rozprzestrzenianie wiedzy z zakresu wielu dziedzin nauki powiązanej z Inżynierią oprogramowania tj. zarządzanie projektami i produktami, analizy, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT, a także narzędzi dla jakości oprogramowania. W jej ramach odbywa się wiele warsztatów i wykładów otwartych oraz sesji dyskusyjnych prowadzonych przez osoby pracujące na codzień w IT.

V edycja odbędzie się 12 – 14 kwietnia na Politechnice Gdańskiej na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Serdecznie zapraszam!

Dla zainteresowanych link konferencji wraz z harmonogramem: https://konferencjabeit.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *