Aktualności

Trójmiejskie Targi Pracy!

W następnym tygodniu (13.05 oraz 14.05) będę miała przyjemność wygłosić dwie prelekcje na Trójmiejskich Targach pracy!

W poniedziałek będę opowiadać o testowaniu manualnym. Tematem wystąpienia jest: „Jestem juniorem testerem manualnym… I co dalej?” Opowiem w nim jakie są możliwe ściezki kariery w zawodzie testera i jak taką ścieżkę można dopasować do siebie. Podpowiem też gdzie można zdobywać doświadczenie oraz jak planować swoją naukę.

Opis wystąpienia: „Po wielu godzinach ciężkiej pracy, nauki i zdobywania doświadczenia udaje Ci się zdobyć pierwszą pracę! Mijają miesiące nabywasz praktyki i zaczynasz sobie zadawać pytania co dalej? W mediach słyszysz tylko o automatyzacji, ale czy to jedyna ścieżka rozwoju? Na tym spotkaniu podpowiem Wam jak zdobyć doświadczenie jeśli jesteś początkującym oraz jakie są główne ścieżki rozwoju testera. Serdecznie zapraszam!”

A kolejnego dnia opowiem o automatyzacji. Tematem prelekcji jest: „Czy warto automatyzować?”. Podczas prelekcji opowiem w jaki sposób zdobyć pierwsze doświadczenie oraz co powinniśmy automatyzować, a czego nie.

Opis prelekcji: „Jeśli stawiasz pierwsze kroki na ścieżce automatyzacyjnej to ta prelekcja jest dla Ciebie! Jakie tematy poruszę? Jak zdobyć pierwsze doświadczenie – bo z moich obserwacji jest to temat Was najbardziej interesujący 🙂 Pojawią się też informacje w jaki sposób wybierać testy do automatyzacji, ile automatyzować i dlaczego? Zapraszam serdecznie!”

Trójmiejskie Targi Pracy odbędą się na Politechnice Gdańskiej, na wydziale ETI. Udział w wykładach jest nieodpłatny. Serdecznie zapraszam!

Link do harmonogramu: https://www.targipracy.gdansk.pl/site/lectures/first-day

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *