Aktualności

Nowy nabór, projekty i inicjatywy!!!

Ostatni miesiąc był niesamowicie ciężki i przerażający. Za naszą wschodnią granicą dzieją się bardzo złe rzeczy, na które nie ma zgody! Dlatego w ramach Cherry-IT postanowiłam zaangażować się w dwa duże projekty i kilka mniejszych, o których chciałam Wam opowiedzieć poniżej oraz zaprosić do współpracy!

Urodziłam się tego samego dnia co Putin, on zrobił masę złego, ja postanowiłam zrobić przynajmniej tyle samo, ale dobrego, stąd pomysły na projekty i działania!

Projekt Odessa (projekt InCharge)

Jest to duży projekt, który powstaje przy współpracy wielu osób oraz firmy, w której aktualnie pracuję (Intergiro), a jako Cherry-IT pomagamy w testach.

Aktualnie pracują dwa zespoły:

  • Zespół Core – którego główny trzon stanowią byli Uczestnicy projektu Trello, jest to zespół, który będzie codziennie wykonywał zadania wraz ze mną. Zadania są mocno zróżnicowane, wkrótce rozpoczną się intensywne testy mobilne.
  • Zespół crowdtestingowy – zespół pracujący w momencie kiedy ma czas, testy funkcjonalne i eksploracyjne.

Link do informacji: https://inchargecard.com/

Postanowiłam zrobić nabór do zespołu crowd. Jeśli chcesz pomóc serdecznie zapraszam do aplikacji! Nabór będzie trwał od dziś do 31.03. Będzie on trochę inny, ponieważ na bieżąco będę sprawdzać aplikacje zgłoszenia i dodawać do slacka!

Link do naboru: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdB7y95FGy3fjwBegYShNm8hwsTQJ6YNYVAyqvLKhP9ZDr0eQ/viewform?usp=sf_link

Projekt Stop Dezinformacji

Jest to projekt, na który nie obowiązują zapisy. Przeglądając Internet często możecie się spotkać ze świadomym działaniem dezinformacji. Jeśli widzicie takie rzeczy, artykuły, memy bardzo proszę dawajcie mi znać i przesyłajcie je na link poniżej!

Każdą taką informację będę sprawdzać i przekazywać do specjalnego projektu, w którym biorę udział.

Nie ma naszej zgody na dezinformację!

Link do zgłaszania materiałów dezinformacyjnych: https://drive.google.com/drive/folders/1tooHC-7C2VoHsYZPwtMpJu3S5neMbt82?usp=sharing

Folder będzie przeglądany i weryfikowany codziennie!

Projekt informacyjny

Jest to strona internetowa, na której zbieram wszelkie niezbędne informacje dla osób, które chcą pomagać i które takiej pomocy potrzebują. Jeśli znasz osoby, które takich informacji potrzebują proszę przekaż im stronę. Jeśli masz informacje, które można dodać do strony daj mi proszę znać!

Link do strony: http://cherry-it.pl/ua-helpful-information/

Adres do kontaktu: cherryit.kontakt@gmail.com

 

Te projekty są aktualnie bardzo ważne dla mnie i bardzo bliskie mojemu testerskiemu sercu. Jeżeli w tradycyjnych inicjatywach nastąpią opóźnienia, spowodowane będzie to właśnie pracą tu i z góry za hipotetyczne opóźnienia przepraszam. Dołożę wszelkich starań, aby nowe projekty nie wpływały na starsze inicjatywy!

Co do nowości:

  • Od kwietnia wszystkie nowe materiały będą publikowane w języku polskim, angielskim i rosyjskim (a część dodatkowo w ukraińskim, ale tu niestety jestem ograniczona znajomością języka, dopiero się uczę 😉 ),
  • Inicjatywa CYKL: PROJEKT JUNIOR – TEORIA BAZOWA rozpocznie się 6.04!
  • COLT – rozpocznie się w maju, zaraz po majówce, informacje organizacyjne zostaną podane 10.04,
  • Rapid mentoring – informacje zostaną podane 11.04!

Serdecznie zapraszam na nabór, inicjatywy i do zaangażowania się w szukanie dezinformacyjnych materiałów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *