Cherry-IT: Sprint treningowy

Idea sprintu treningowego
W ramach sprintu na początku publikowane jest zadanie, które Uczestnicy wykonują tak jak „czują”, potem publikowany jest materiał pomocniczy, a po materiale kolejne zadanie do wykonania, aby ugruntować wiedzę. W ciągu sprintu treningowego duży nacisk postawiony będzie na feedback indywidualny oraz naukę. Zadania wykonane podczas tego sprintu będą brane pod uwagę w trakcie wystawiania referencji. W trakcie sprintów treningowych Uczestnicy mogą nadrobić zaległe zadania z poprzednich sprintów technicznych.
Opisy rodzajów sprintów: http://cherry-it.pl/cherry-it-projekt-rodzaje-sprintow-w-projektach/

Harmonogram sprintu treningowego
Sprint treningowy potrwa 2 tygodnie, w jego ramach wykonywane będą cztery zadania. Sprint trwa od 20.11 – 4.12. Równolegle zachęcam do kontynuuowania testów eksploracyjnych projektu, jeśli będziecie mieli wystarczająco czasu.

  • 20.11-22.11 – ZADANIE 1.
  • 25.11-26.11 – ZADANIE 2.
  • 27.11-29.11 – ZADANIE 3.
  • 2.12 – 4.12 – ZADANIE 4.

Zadania sprintu treningowego
ZADANIE 1. NAUKA PISANIA DAILY
Harmonogram

  • 20.11 – rozpoczęcie sprintu treningowego. W tym dniu proszę przygotujcie ze dwa daily, tak jak czujecie, że powinno być zrobione.
  • 21.11 – zostanie opublikowany materiał na temat daily, przejrzycie swoje daily oraz poprawicie je zgodnie ze wskazówkami
  • 22.11 – zakończenie zadania daily

Materiały do zadań:

ZADANIE 2. ISTOTA BŁĘDU
Harmonogram:
Materiały do zadań:

ZADANIE 3. NAUKA JIRA
Harmonogram:

Materiały do zadań:

ZADANIE 4. NAUKA ASANA
Harmonogram:
Materiały do zadań:

PO ZAKOŃCZENIU SPRINTU TRENINGOWEGO MATERIAŁY OPUBLIKOWANE NA TEJ STRONIE ORAZ PYTANIA Z Q&A ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE W PORADNIKU JUNIORA ORAZ NIEZBĘDNIKU UCZESTNIKA PROJEKTU!

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.