[PROŚBA O POMOC W BADANIACH]
Kochani, od dłuższego czasu prowadzę inicjatywę Cherry-IT.pl. Jedną z jej składowych są Projekty testerskie. Ze względu na problemy zdrowotne trwające parę miesięcy inicjatywanie zapewnia jakości, której od niej oczekuję, dlatego bardzo proszę Was o pomoc i odpowiedzenie na parę pytań z ankiety, które pozwolą mi skalibrować tę inicjatywę.

Celem badania jest kalibracja inicjatywy oraz ustalenie odpowiednich poziomów grup pracy Uczestników. Na każdym poziomie Uczestnik powinien zdobyć inne umiejętności oraz wiedzę.
Badanie przeprowadzane jest za pomocą ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSelU00fR1RHGtU6klzhRPXCPCXSv9IEh_XBEfrn9-mQSC4uuQ/viewform?usp=sf_link
Badanie potrwa do 15.01.2020. Wyniki badania zostaną opublikowane w formie raportu.

W ostatnich miesiącach inicjatywa przechodziła dużą reorganizację, która zostanie zaimplementowana ostatecznie 2.01.2020. Opócz poziomów grup wprowadzone będą następujące zmiany:
1. Zmiana projektów testowych i wzbogacenie ich o różne typy i poziomy testów.
2. Certyfikacja Uczestników. Każdy Uczestnik, który spełni wymogi poziomów projektu otrzyma bezpłatny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Zmiana ta zostaje wprowadzona, ponieważ coraz częściej obserwuję, że osoby nie biorące udziału w projekcie wpisują ją w CV.
3. Wprowadzone zostaną poziomy testów, tak aby nie tylko osoby początkujące odnosiły korzyści z uczestnictwa.
4. Oraz wiele innych.

Za konstruktywną krytykę przesłaną w ankiecie bardzo dziękuję!

Bardzo dziękuję za przesłane odpowiedzi i Wesołych świąt 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *