Świąteczny Kalendarz Testerski – Dzień Pierwszy

Kochani!
Zbliża się koniec roku, czas kiedy najczęściej podsumowujemy stary rok i planujemy kolejny 🙂 Sama również rozmyślam nad tym co ten rok przyniósł i co bym chciała osiągnąć w następnym. Stąd wziął się pomysł kalendarza!

Przez cały grudzień codziennie będzie pojawiać się kartka z Testerskiego Kalendarza Świątecznego. Każda kartka (oprócz paru zdań ode mnie 😀 ) będzie składać się z czterech modułów:

  • Aktualizacja – czyli informacja co zostało zaktualizowane w Cherry-IT, również odpowiedzi na Wasze pytania, które np. pojawiły się na webinarach albo w inicjatywach.
  • Nabór / Przygotowanie – w grudniu przygotowałam wiele naborów – na projekty, mentoring, grupy stacjonarne i fokusowe. Codziennie pojawi się informacja o nowym naborze lub materiał, który pomoże Wam się przygotować do odpowiednich inicjatyw.
  • Nowy materiał – nowy materiał, który możecie wykorzystać w kolejnym module.
  • Wyzwanie testerskie – zadanie dla Was, aby uczyć się nowych rzeczy. Zadania wykonujecie kiedy chcecie, w kolejnym dniu będe publikować odpowiedzi dla zadań z dnia poprzedniego. A raz w tygodniu pojawi się spotkanie typu Q&A, gdzie będzie można zadać pytanie, jeśli coś w rozwiązaniu zadania było niejasne 🙂

Zapraszam już jutro na Drugą Kartkę z Kalendarza, już z zadaniami! Będzie też informacja o naborze projektowym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *