Aktualności,  Mentoring

Podsumowanie naboru V edycji Cherry-IT: Mentoring!

Kochani!
Wybór został dokonany, a że każde zgłoszenie było niesamowite to w drodze wyjątku w tym roku wybrałam 2 osoby na 10-cio miesięczny mentoring!!!
Bardzo dziękuję za każde zgłoszenie, każde z nich przeczytałam wielokrotnie! Wszystkie osoby, które nadesłały zgłoszenia otrzymały już odpowiedź!

Zgłoszenia zainspirowały mnie do pewnego pomysłu 🙂 Bardzo doceniam osoby, które chcą się rozwijać i wysłały zgłoszenie! Ze względu na czas i stan zdrowia nie jestem w stanie mentorować wszystkich zgłoszonych, dlatego wymyśliłam następujące rzeczy dla osób, które zgłoszenia wysłały:

  1. Raz na dwa miesiące zaproszę Was na spotkanie, którego tematem będą zagadnienia, które wskazywaliście, jako te, których chcecie się nauczyć.
  2. Raz na trzy miesiące zrobimy sobie sesję Q&A, abyście mogli zadawać pytania, poradzić się itd.
  3. Każda osoba oprócz odpowiedzi otrzyma jeszcze indywidualnego maila związanego bezpośrednio ze zgłoszeniem 🙂 Maile będę rozsyłać do połowy lutego 🙂

Na spotkania zostaną zaproszone osoby, które wysłały zgłoszenia na nabór Cherry-IT: Mentoring w edycji 5, oraz w poprzednich edycjach, oraz wyraziły zgodę na komunikację po zakończeniu naboru 🙂

Osobom wybranym serdecznie gratuluję i już nie mogę się doczekać spotkania!!!!

Poniżej krótkie podsumowanie naboru:

  • w naborze wzięło udział 90 osób,
  • dane w trakcie wybierania były anonimizowane, bardzo ważne były dla mnie pytania związane z Waszą motywacją związaną z mentoringiem oraz planami 🙂
  • jako ciekawostkę, chciałam pokazać, że osoby zgłaszające się pochodziły z różnych miast, poniżej zestawienie:

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za zgłoszenia i zapraszam na kolejne edycje Cherry-IT: Mentoring, oraz na spotkania!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *