Uncategorized

COLT 1/2023

Kochani! Czas zainicjować pierwszy COLT w tym roku!
Tematem zbiórki aktualnego COLT będzie schronisko dla zwierząt Psi Raj w Pasłęku, które aktualnie jest w bardzo złym stanie w aspekcie finansowym.
Jeśli chcecie zobaczyć co słychać w schronisku, można dołączyć do facebookowej grupy przyjaciół schroniska: https://www.facebook.com/groups/1520228207990173

Ostatnio miałam przyjemność odwiedzić to schronisko i na własne oczy i uszy przekonać się o potrzebach, dlatego w tym COLT wszystkie cegiełki będą przeznaczone na zbiórkę dla tego schroniska. Link do zbiórki na platformie pomagam znajduje się tu:
https://pomagam.pl/at9cya?fbclid=IwAR20jivDmPkuitSynokUjaQH5gBlIsygGmJlc1PHGnpQUmpejkNAJF7d7XA

Printscreeny z potwierdzeniem wpłaty bardzo proszę przesyłać na adres: cherryit.kontakt@gmail.com wraz z tematem maila: CEGIEŁKA NA COLT 1/2023. Na trzy dni przed rozpoczęciem COLT będę zapraszać wszystkich, którzy prześlą potwierdzenie cegiełki, do grupy na slacku!

Temat COLT został przedstawiony, a teraz czas na przedstawienie przedmiotu COLT! I tu mam niezłą zagwozdkę bo chciałabym Wam pokazać naprawdę dużo, ale niestety mamy tylko 4 tygodnie, dlatego poniżej przygotowałam ankietę, abyście mogli wybrać przedmiot COLT 🙂 Opinie zbieram do 15.03!!! Jesli inne tematy w ankiecie będą miały również dużo głosów to zostaną stworzone nowe inicjatywy!

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAnUrz3fkYi1vFajH7f2jAwlqRqm4UVITa9s-s7QVW06TPcA/viewform?usp=sf_link

Podsumowując – plan działania:

  1. Od dziś do 23.03 można wpłacać cegiełki na zbiórkę siepomaga, proszę o wysłanie potwierdzenia na wskazany powyżej mail 🙂
  2. Do 15.03 zbieram Wasze opinie, co chcielibyście przerobić na aktualnym COLT, 16.03 zostanie ogłoszony wybrany przez Was temat!
  3. 20.03 zacznę wysyłać dostępy do slacka, dostępy będą wysyłane poprzez emaile, dlatego bardzo proszę sprawdzajcie też folder SPAM 🙂
  4. Zaczynamy pracę 23.03, tego dnia zostanie też udostępniona strona techniczna i nastąpi przywitanie wszystkich Uczestników. Zadania rozpoczną sie 24.03!

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w inicjatywie i zaproszeniu również innych chętnych, gdyż może to pomóc przetrwać temu schronisku w naprawdę trudnych czasach! Z góry, już teraz bardzo dziękuję wszytkom Uczestnikom!!!!

Link do opisu inicjatywy: http://cherry-it.pl/colt-czyli-collaborative-testing/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *