Aktualności,  Inicjatywy

Podsumowanie naboru aplikacji do haftowania

W ostatnich dniach odbył się nabór do testów aplikacji mobilnej, której zadaniem jest pomoc w haftowaniu krzyżykowym. Za wszystkie zgłoszenia bardzo serdecznie dziękuję, to była niesamowita przyjemność móc je przeczytać! Wybór 5 osób z tak wielu ciekawych formularzy naboru był wybitnie trudny! Poniżej krótkie podsumowanie tego naboru.

W naborze wzięły udział 33 osoby, zostało wybranych 5 osób, które będą współpracowały w trybie ścisłego mentoringu. Dodatkowo do zespołu dołączą trzy osoby, które są przeze mnie mentorowane w ramach spotkań konsultacyjno – mentoringowych i one będą pracowały w ramach trybu Extreme Testing.

Projekt zaczyna się 11.05.2021 i potrwa trzy tygodnie!

A poniżej kilka ciekawostek naboru:

  • Większość osób miała już doświadczenie w testowaniu,
  • Większość zgłaszających się to kobiety,
  • Większość nie interesuje się haftem 😀 

Serdecznie dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Na wszystkie chętne osoby, które wzięły udział w naborze, w środę wieczór będzie czekała niespodzianka, na którą również serdecznie zapraszam!

Kolejny nabór planowany jest na wrzesień. Od lipca rozpocznie się przygotowanie kandydatów do projektów, w którym może wziąć udział każdy. Od sierpnia będę poszukiwać kandydatów do Extreme Testing! Już teraz serdecznie zapraszam!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *