Aktualności

Nowy cykl „Zanim się przebranżowisz…”

Kochani! Miło mi zainicjować nowy cykl poświęcony Osobom, które planują przebranżowić się na Testera Oprogramowania! Cykl rozpocznie się spotkaniem 7.06 o godzinie 20.30 😊 Cykl potrwa trzy miesiące.

Komu poświęcony jest cykl

Cykl będzie bardzo przydatny dla Osób, które dopiero myślą o przebranżowieniu. Zauważyłam, że często te osoby nie mają kogo zapytać o wiele istotnych dla nich rzeczy. Dlatego postanowiłam poświęcić trzy kolejne miesiące, aby pomóc Wam uzyskać odpowiedzi!

Jak będzie wyglądał cykl

Cykl składać się będzie ze spotkań, które odbywać się będą w co drugo poniedziałek o godzinie 20.30 (poniżej tabelka z terminami spotkań). Spotkania będą na Youtube, będą one nagrywane i będą trwać około 30 min. Planuję formę Q&A, pytania będzie można zadawać bezpośrednio na spotkaniu lub przesyłać je za pomocą formularza google: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdw9UDY6ziOwBfCthA2BFceyXLGytdReDnYLgdkrhvWiaJl2A/viewform?usp=sf_link

Wszystkie spotkania będą nagrywane, a podsumowania z nich zamieszczane na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Termin Nr spotkania
7.06.2021 Spotkanie 1
21.06.2021 Spotkanie 2
5.07.2021 Spotkanie 3
19.07.2021 Spotkanie 4
2.08.2021 Spotkanie 5
16.08.2021 Spotkanie 6

 

Gdzie będą zbierane informacje

Informacje będą archiwizowane w dwóch miejsach:

  • Nagrania będą dostępne na kanale youtube,
  • Materiały, odpowiedzi na Wasze pytania, podsumowania spotkań będą dostępne na blogu w Strefie Juniora > Zanim się przebranżowisz….

Zapowiedź kolejnego cyklu

Kolejny cykl będzie poświęcony Ultra Juniorom Testerom manualnym oraz zdobyciu niezbędnego pierwszego doświadczenia! Rozpocznie się zaraz po zakończeniu cyklu „Zanim się przebranżowisz…”, ale już w tej chwili serdecznie Was zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *