Aktualności

Najnowsze aktualności!

Kochani! Przepraszam Was za tę przerwę, spowodowana była ona sytuacją u mnie w Rodzinie. Pomału wracam już do Was, jednak z dużym prawdopodobieństwoem do końca tygodnia będą występować jeszcze perturbacje 🙁 Jak będzie wyglądał
Plan na kolejny tydzień:

Cherry-IT:Projekty testowe

W tym tygodniu nie uda mi się zająć projektami tak jak bym chciała, dlatego treningi i podsumowania dla osób chętnych z projektu zostaną przedłużone o tydzień. Pracuję własnie nad feedbackami, przed końcem projektu do każdej osoby taki feedback zostanie przesłany. Projekt Naviko – dla Was przygotowywana jest nowa forma pracy. Wszystkie szczegóły pojawią się w niedzielę w nocy/ w poniedziałek rano.
Wyniki naboru do nowego projektu zostaną ogłoszone w piątek wieczorem (każda osoba otrzyma maila zwrotnego). Projekt oficjalnie rozpoczniemy w poniedziałek, ale już w piątek wieczorem prześlę Wam dane, więc jak ktoś niecierpliwy to będzie mógł zapoznać się od razu!

Cherry-IT: Mentoring

Spotkania mentoringowe z podopiecznymi nie ulegają zmianie (chyba, że indywidualnie ustaliliśmy inaczej).

Cherry-IT: Cykl manualny

W aktualnym tygodniu uporządkowana zostanie grupa FB oraz zostaną dodane tematy rozdziałów spotkań. Do niedzieli pojawią się też terminy otwartych spotkań cyklu.
Do niedzieli również grupa stacjonarna otrzyma informację dotyczącą terminów spotkań i rozpiskę materiałów, które chcę z Wami przerobić.

Cherry-IT: Cykl automatyzacyjny

W aktualnym tygodniu uporządkowana zostanie grupa FB oraz zostaną dodane tematy rozdziałów spotkań. Do niedzieli pojawią się też terminy otwartych spotkań cyklu.
Grupa stacjonarna pracę już rozpoczęła, dlatego od przyszłego tygodnia pojawią się materiały dla otwartej części cyklu. Do niedzieli również grupa stacjonarna otrzyma informację dotyczącą terminów spotkań i rozpiskę materiałów, które chcę z Wami przerobić.

Szkolenia

Szkolenia będą nagrywane i udostępniane dla Uczestników Cherry-IT: Projekty. Pierwsze z cyklu szkoleń planuję udostępnić w czwartek (jednak termin może zostać przełożony na sobotę, jeśli sytuacja rodzinna pójdzie w złym kierunku 🙁 będę informować!).

Linkedin

Profil Linkedin od środy będę uzupełniać. Osoby, które wysłały zaproszenia będę dodawać od czwartku.

Slack/ emaile

Aktualnie staram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze wiadomości na slacku i na mailu.Trochę mi to zajmie, ale codziennie będę odpisywać!

Przepraszam Was za tę niespodziewaną sytuację, mam nadzieję, że już od weekendu uda mi się do Was wrócić na 100%!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *