Aktualności,  Inicjatywy,  Projekty testowe

Informacje na temat nowego naboru i przygotowania do nowego projektu

Kochani! Nadszedł czas, aby ogłosić kolejny termin naboru oraz przygotowania do projektu. Po wielu analizach nastąpi pewna zmiana. Aktualnie proces naboru będzie wyglądał następująco:

 

  1. Przygotowanie do naboru – w tym etapie mogą wziąć udział wszyscy. Publikowane będą materiały, które będą pomocne przy rozwiązywaniu zadań aplikacyjnych oraz odpowiadaniu na różne pytania (nie tylko techniczne). Etap potrwa około tydzień. Dokładne terminy są podane w terminarzu.
  2. Nabór właściwy – nabór będzie polegał na wysłaniu formularza, który będzie składał się z dwóch części: informacyjnej i zadaniowej. Zadania będą w trzech wariantach: dla ultrajuniorów, juniorów i średniozaawansowanych osób. Terminy naboru opublikowane są w terminarzu i dodatkowo będą opublikowane na stronie naboru.
  3. Przygotowanie do pracy w projekcie – około tygodnia będą trwać również przygotowania do pracy w projekcie (udostępnione zostaną szkolenia, będzie zapoznanie z narzędziami), w tym etapie udział biorą tylko osoby, które zakwalifikowały się do projektu.

Regulamin inicjatywy udostępniony zostanie na stronie naborów na dwa dni przed otwarciem formularza aplikacyjnego. Temat projektu zostanie ogłoszony w dniu otwarcia zapisów.

A już teraz serdecznie wszystkich zapraszam i do zadawania pytań i do wzięcia udziału!

One Comment

  • Aneta

    Czy są już gdzieś materiały i zadania aplikacyjne? Przeszukuję bloga ale chyba jeszcze nie ma nic nowego? W którym folderze należy szukać tych informacji? Wolę dopytać bo nie chcę przegapić..:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *