Aktualności,  Inicjatywy,  Wolontariat

COLT 1/2022

Kochani!

Czas rozpocząć pierwszy COLT w roku 2022 (na ten rok planowane są dwa, na kolejny już trzy!)!

Tematem testerskim COLTU będzie: Pierwsze repozytorium juniora testera manualnego. W ramach COLTU wykonamy 4 składniki podstawowego repozytorium, które w przyszłości może być przez Was rozbudowywane! Zadania będą publikowane na stronie technicznej po rozpoczęciu COLT!

Tematem cegiełek jest zdrowie psychiczne. Wybrałam dwie zbiórki, które można wesprzeć wpłacając datek o wartości min. 10 zł:

W przypadku, gdy Uczestnik wpłaci cegiełkę powyżej 100 zł będzie mógł wykorzystać godzinne spotkanie mentoringowo – konsultacyjne ze mną, na którym możemy omówić repozytorium, CV lub pogadać na tematy testerskie ?

Osoba, która wpłaci datek na jedną z powyższych zbiórek proszona jest o podesłanie printscreena potwierdzającego na adres cherryit.kontakt@gmail.com , bardzo proszę o wpisanie w tytule CEGIEŁKA NA COLT 1/2022 POTWIERDZENIE, to ułatwi mi wyszukiwanie tych maili! Uczestnik po wysłaniu potwierdzenia, zostanie dodany do slacka COLTu, gdzie będziemy komunikować się podczas trwania COLTu.

Czas trwania:

  • potwierdzenia wpłat na cegiełki przyjmowane są do 1.06.
  • COLT rozpocznie się 1.06 i potrwa do 30.06. Slack wraz ze stroną techniczną zostanie otwarty 1.06 i zamknięty 4.07.2022.

Serdecznie zapraszam!

Pełne informacje o inicjatywie znajdują się tu: http://cherry-it.pl/colt-czyli-collaborative-testing/

Grafika autorstwa: Gordon Johnson z Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *