1. Aurero – System dedykowany jest zarówno lekarzom jak i przychodniom. Oprogramowanie zawiera wszystkie funkcjonalności niezbędne do sprawnego prowadzenia dokumentacji medycznej dzięki czemu oszczędzany jest cenny czas pracy. Aurero to także wirtualne centrum dowodzenia pozwalające zwiększyć wydajność i komfort codziennej pracy oraz zmaksymalizować ilość pacjentów w przychodniach, jednocześnie obniżając koszty jej obsługi.
  Link do strony projektu testowego: 
  Link do strony projektu: https://aurero.pl/
 2. Naviko – Naviko to aplikacja, której celem jest pomaganie w wyrabianiu nawyków, które pozytywnie wyłyną na Twoje życie. Podstawową funkcjonalnością Naviko jest śledzenie swoich codziennych postanowień. Jest to bardzo niepozorna, ale jedna z najskuteczniejszych potwierdzonych naukowo metod wyrabiania nawyków. Wyróżnikiem Naviko jest to, że możesz wpłacić depozyt, który dostaniesz spowrotem dopiero po wykonaniu zadania. W razie niepowodzenia, pieniądze mogą wspomóc organizację charytatywną lub… organizację której nie lubisz 🙂
  Link do strony projektu testowego: 
  Link do strony projektu: https://naviko.pl/
 3. Automatron – Automatron to oprogramowanie, którego celem jest automatyzacja różnych działań wykonywanych na komputerze. To, co odróżnia program od innych, to system rozpoznawania pikseli, który pozwala Automatronowi monitorować to, co dzieje się na ekranie lub w określonym oknie i wykonywać na tej podstawie odpowiednie działania. Podstawową ideą jest dostarczenie użytkownikowi zestawu prostych, gotowych modułów, które można umieścić w łańcuchu automatycznych zdarzeń. Łańcuch można podzielić na wiele różnych ścieżek, aby objąć różne scenariusze. Poza tym wszystko można zapętlić i powtórzyć.
  Link do strony projektu testowego: 
  Link do strony projektu: http://automatron.pro/
 4. Rapid Paste – Aplikacja Rapid Paste służy do szybkiego wklejania predefiniowanych danych. Posiada cztery konfigurowalne przyciski oraz drzewko z predefiniowanymi nazwami. Po dwukliku na predefiniowanej nazwie zostaje ona skopiowana do schowka.
  Link do strony projektu testowego: 
  Link do strony projektu: projekt w fazie deweloperskiej.
 5. Locatick – Locatick to dedykowane rozwiązanie do interakcji z lokalizacją, niezależnie od wykonywanej pracy. Jest to narzędzie, w którym odkrywasz wartość miejsc i ludzi w swojej firmie, gdzie przypisujesz zadania, komunikujesz się ze sobą i pozostajesz blisko swoich klientów. Dzięki Locatick Twój zespół jest zawsze połączony.
  Link do strony projektu testowego: 
  Link do strony projektu: https://locatick.com/
 6. Brokeria.pl to kompleksowy system dla biur rachunkowych, który umożliwia
  księgowanie, rozliczanie kadr, zarządzanie pracą biura. Korzystając z
  systemu, biuro księgowe będzie zawsze gotowe na nowe wyzwania, takie jak
  JPK_VAT, JPK_FA, JPK_KPiR, JPK_EWP itd. System pozwala w pełni
  integrować swoich użytkowników, takich jak Właściciele biura, Księgowi i
  kadrowi, Klienci – przedsiębiorcy, Pracownicy klientów
 7. Biznesplan.io to nowa wersja systemu firmy NowyInteres.pl Sp. z o.o. udostępniona do tworzenia biznesplanów online w modelu SaaS.

  Celem projektu jest stworzenie systemu przyśpieszającego i ułatwiającego sprawdzenie opłacalności przedsięwzięcia bez znajomości meandrów matematyki finansowej i zasad rachunkowości. Jest to zestaw kreatorów opisowych oraz finansowych umożliwiających grupową pracę nad biznesplanem.
  Naczelnym celem projektu jest dostarczenie intuicyjnego i prostego w użytkowaniu narzędzia finansowego dla każdego użytkownika: studenta kursu przedsiębiorczości, startupu czy firmy planującej dalszy rozwój i szukającej racjonalnych źródeł finansowania.
  Wynikiem pracy z systemem jest plan finansowy rozwoju przedsiębiorstwa zgodny z polskimi standardami rachunkowości. System pokazuje hipotetyczne wyliczenia finansowe dla planowanych przychodów i kosztów a także szereg wskaźników finansowych pozwalających na ocenę sensowności działań przedsiębiorstwa.