Uncategorized

Prace porządkowe Cherry-IT: Projekty

Przez ostatnie 4 miesiące ze względu na szpitale i chorobę nie miałam ani siły ani czasu, aby nalezycie zająć się projektami. Poskutkowało to spadkiem dynamiki inicjatywy oraz jakości. Aktualnie wdrażam duże porządki, aby tę kwestię uporządkować. Do końca tygodnia będą trwały gruntowne porządki na projektach, ulegnie zmianie ich struktura oraz lekko zmodyfikowany zostanie plan wykonywania ze względu na potencjalne dalsze skutki choroby (zostaną założone bypassy, aby moja nieobecność nie wpływała na opóźnienia).
 
Do tej pory zgłaszaliście mi w wielu miejscach problemy (messenger, mój prywatny messanger (proszę tam nie piszcie bo nie mam szans tam odpowiedzieć), adresy email, slack itd). Niestety tych miejsc jest zbyt wiele, dlatego postanowiłam stworzyć ten formularz aby wszystko było w jednym miejscu. Jeśli masz jakiś problem, np. brak dostępów, widzisz, że coś powinno być w projekcie naprawione lub zmienione albo masz pytanie to proszę wypełnij ten formularz.
 
Dane z tego formularza wykorzystane zostaną tylko w przypadku kontaktu z Tobą po naprawieniu zgłoszonej rzeczy, później zostają permanentnie usunięte (do 8.10.2019). Zachęcam aby wypełnić ankietę do 6.10. Bardzo dziękuję za pomoc!
 
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS2hMClmfkyWibiKcjySzcxhJtutSJ34g0xZCdnL-lqrK0Fg/viewform?usp=sf_link

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *