Aktualności

Minutki z dnia 4.05.2020

Poprzedni tydzień

W poprzednim tygodniu pierwsze dwa dni przeznaczone były na uzupełnienie zaległości i zgłoszenia zaległych błędów. Zamknięta została też część projektów. Wiadomości z informacjami zwrotnymi dotyczącymi projektów będą wysyłane do wszystkich Uczestników przez cały maj!

Kolejny tydzień

1. Na stronach technicznych projektów został zaktualizowany formularz daily, teraz dostępny jest już formularz na maj! Przypominam, że wysyłanie daily jest obowiązkowe!

SafeSafe
1. Proces testów w projektcie SafeSafe wstrzymany jest do wtorku. Tworzony jest nowy plan dla projektu. Ogłoszony zostanie we wtorek.
2. Trwa proces sprawdzania zgłoszeń na mantisie. Kontynuowany będzie do końca tygodnia.
3. W tygodniu na stronie technicznej projektu zostanie ogłoszony nowy termin szkolenia z mantis. Kolejne temmaty szkoleń pojawią się w piątek na stronie technicznej projektu.

WHO
1. Sprawdzane są zgłoszenia na trello. Szacuję, że w środę będę na bieżąco ze zgłoszeniami.
2. We wtorek ponownie nadawane będą dostępy do mantisa, kto jeszcze nie otrzymał zachęcam do wysyłania Direct message wraz z adresem email oraz informacją z prośbą o założenie konta w mantisie.
3. W czwartek pojawi się rozpiska szkoleń dla Uczestników projektu.

Projekt Korona
1. W dniu jutrzejszym z rana pojawi się nowy link do testów statycznych.
2. Otrzymałam feedback od reszty zespołu na temat poprzednich zgłoszeń. Ogólnie jest on bardzo pozytywny. We wtorek pod każdym zgłoszeniem zamieszczę podsumowanie.
3. Zadania dla projektu pojawią się we wtorek.

GdzieKolejka.pl
1. Do projektu dołaczył PO, zachęcam do zadawania mu pytań!
2. Zadania dla projektu pojawią się we wtorek 🙂

Ogłoszenia ogólne

1. Jak większość osób zauważyła zmieniła się strona wizualna bloga, menu oraz zaktualizowałam strony w Strefie Kandydata i Uczestnika. Dodany został opis procesu nauki i wiele ciekawych informacji. Serdecznie zachęcam do zapoznania się!
2. Codziennie będzie zwiększać się ilość stron zaktualizowanych!
3. Od środy działać będą wszystkie Social Media połączone z Cherry-IT.pl (Twitter, Youtube, Instagram, LinkedIn, Facebook).
4. Nowy nabór na projekt Naviko rozpocznie się dziś. Projekt jest projektem zewnętrznym, ale prowadzony jest na zasadach projektu wewnętrznego. Ogłoszony zostanie na blogu oraz na grupie FB projektów.
5. Zadanie dodatkowe pojawi się w środę. Feedbacki z zadań dodatkowych i zadań projektowych rozsyłane będą od wtorku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *