Minutki z dnia 18.08.2020

Kochani! Czas na kolejne minutki, tym razem trochę ogólne ze względu na to, że projekty pomału startują po urlopie 🙂

1. Do końca tygodnia trwać będzie aktywizacja projektów. Okazało się, że najlepiej wykonać rozruszanie projektów w formie kilkudniowego procesu, który właśnie się rozpoczął. Własciwe procesy projektowe rozpoczną się od poniedziałku 24.08.2020.
2. Od jutra kontynuować będę dodawanie osób do kanałów egzaminacyjnych w projekcie – GdzieKolejka, Korona, SafeSafe i WHO. Osoby już dodane bardzo proszę o wysyłanie na ten kanał informacji co będzie im potrzebne do przygotowania się do egzaminu i pytań testerskich 🙂 Będzie to inspiracja do stworzenia materiałów!
3. Nowe zadania w projektach Naviko i Taekwordo pojawią się w poniedziałek.
4. Daily wysyłamy w projektach Naviko i Taekwordo – na formularz ze strony technicznej od poniedziałku, na slacku cały czas!
5. Aktualizacja terminów projektowych pojawi się w niedziele, wraz z aktualizacją stron technicznych.
6. Wczoraj na blogu pojawiła się ankieta, dzięki której można anonimowo zgłosić co można poprawić w inicjatywach. Nadeszło już wiele bardzo wartościowych odpowiedzi, które od poniedziałku będę wprowadzać w życie, ale bardzo zachęcam żeby zgłaszać wszystko co można poprawić! Link: http://cherry-it.pl/badanie-dotyczace-ulepszenia-inicjatyw-cherry-it/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *