Aktualności,  Inicjatywy,  Projekty testowe

Minutki z dnia 15.03.2021

Po bardzo długim czasie wracają minutki!

Informacje ogólne

  • Ze względu na trudną sytuację związaną z pandemią, kolejny nabór na wolontaryjne projekty w formie ze ścisłym mentoringiem oraz crowdtesting odbędzie się dopiero na początku września! Ale nie będziemy w tym czasie odpoczywać! Prężnie rozwijać się będzie Niezbędnik Uczestnika i Niezbędnik Kandydata, który pomoże ochotnikom przygotować się do tych inicjatyw, aby zyskali jak najwięcej doświadczenia i wiedzy.
  • Ze względu na trudną sytuację osobistą musiałam wstrzymać zamykanie projektów. Zamykanie zostanie wznowione od 22.03.2021! W projektach zamykanych wysłałam jakiś czas temu pytanie, kto chce jeszcze podejść do egzaminu. Egzaminy odbywać się będą od 5.04.2021 do 30.04.2021. Terminy będzie można rezerwować przez doodle, linki dostępne będą na stronach technicznych! 

Motech

  • Obie grupy Motech pracują w tej chwili nad analizą dokumentacji oraz instalacją i konfiguracją wszystkich niezbędnych elementów. 
  • Zadania dodatkowe dostępne będą od niedzieli. 
  • Na slacku jest dostępna ankieta badająca progres procesu instalacji! Ta ankieta jest tylko informacją dla mnie i nie będzie brana pod uwagę w podsumowaniu projektu!
  • Grupa ze ścisłym mentoringiem, nowe terminy dla Was dostępne będą na stronie technicznej w niedzielę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *