W listopadzie odbywa się nabór na miesięczny projekt eksploracyjny. Nabór na projekt pełny natomiast rozpocznie się 1.12.2019.

Zasady naboru

  • Aby dołączyć do Cherry-IT: Projekty należy uzupełnić aplikację oraz otrzymać pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia. Formularz aplikacyjny udostępniany jest w poście dotyczącym nowego naboru na blogu cherry-it.pl. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia, do Przyszłego Uczestnika wysyłany jest email z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa. Po otrzymaniu potwierdzenia od Przyszłego Uczestnika, osoba ta dodawana jest do Slack i rozpoczyna pracę w projekcie.
  • Biorąc udział w naborze Uczestnik zgadza się na podanie swojego adresu email i skontaktowanie się z nim w celu przekazania informacji o wyniku rekrutacji. Jeśli rekrutacja zakończy się odmową wszystkie dane osoby zgłaszającej się są usuwane, jeśli rekrutacja przebiegła pomyślnie dane są zachowywane, chyba że Uczestnik zgłosi wolę usunięcia danych – wtedy dane są natychmiastowo usuwane, a Uczestnik dezaktywowany z projektu. Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, kiedy Uczestnik chce dołączyć swoją osobę do systemu referencyjnego (patrz §9. System referencyjny). Zachowane dane będą służyły tylko w celach projektowych.
  • Miesięczny projekt eksploracyjny prowadzony jest na poziomie CHERRY-A0 oraz CHERRy-A1, głownym zakresem są testy eksploracyjne.

Terminy naboru

Nabór rozpocznie się 11.11.2019 o godzinie 21.00 (od tego czasu aktywna będzie ankieta zgłoszeniowa) i potrwa do 17.11.2019. Wyniki zostaną rozesłane na email zwrotny Kandydata na Uczestnika do dnia 21.11.2019. Projekt rozpocznie się 22.11.2019 i tego dnia zostanie przeprowadzone zapoznanie Uczestników z projektem. Zadania dla Uczestników dostępne będą od 25.11.2019. Projekt zaplanowany jest w ramach czasowych 22.11.2019 do 23.12.2019.

Limity osobowe naboru

Na miesięczne projekty eksploracyjne nie nakładam limitów osobowych. Wszystkie zgłoszenia, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji zostaną przyjęte.

Dostępne projekty

  • Aurero
  • Automatron
  • Naviko
  • Locatick
  • Biznesplan.io

Link do ankiety zgłoszeniowej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7sl7X6WhERN8KjXz-kgDXIzZQtbhXOCSb3l26JKmK3kFPjQ/viewform?usp=sf_link

Najważniejsze linki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *