Czas na spóźnione minutki na ten tydzień!

Ogólne informacje
1. Do końca listopada wprowadzane są zmiany i materiały reorganizacyjne. Do 1.12 dodatkowo wszystkie regulaminy i strony inicjatyw zostaną zaktualizowane.
2. Od grudnia pojawi się też stabilny harmonogram publikacji materiałów, informacji i artykułów. Serdecznie zapraszam do lektury od 1.12!
3. Ze względu na czas przeziębień złapałam lekkie opóźnienie. W sekcji następny tydzień przedstawiam zaktualizowany harmonogram sprintu. Przepraszam Was za to opóźnienie, jest to już ostatnie opóźnienie, gdyż od grudnia działać będą zaimplementowane zmiany reorganizacyjne.
4. Od grudnia wszystkie inicjatywy cherry-it.pl będą już aktywne. Informacje o wszystkich terminach podawane będą na blogu i na stronie FB cherry-it.

Poprzedni tydzień
1. Zakończenie naboru do miesięcznych projektów eksploracyjnych. Wyniki naboru zostaną wysłane na emaile zwrotne do północy dnia 26.11.2019.
2. Rozpoczął się sprint treningowy. Zostało opublikowane pierwsze zadanie.

Następny tydzień
1. Do 28.11 ze względu na czas przeziębienia nastąpi lekkie opóźnienie. Z tego względu materiał o daily oraz treść nowego zadania zostanie ogłoszona 28.11.
2. Ze względu na opóźnienie sprint treningowy zostanie przedłużony do 8.12.
3. Przerwa świąteczna rozpocznie się 20.12 i trwać będzie do 2.01.
4. W dniu 27.11 zostanie opublikowany post na temat badań dotyczących poziomów grup. Bardzo Was proszę o wzięcie udziału w tym badaniu. Pomoże mi to w lepszy sposób dopasować poziom grup do Waszych oczekiwań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *